12 grudnia 2019

Lekarze apelują, by na Boże Narodzenie nie porzucać osób starszych w szpitalach

Lekarze z Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie apelują, by na Boże Narodzenie nie porzucać osób starszych w szpitalach. Ruszyła trzecia odsłona kampanii społecznej #WspólneŚwięta.

Kampanię Wspólne Święta pod hasłem „Buduj więzi – Święta spędź z bliskimi” organizuje Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie. Partnerem trzeciej odsłony akcji jest Miasto Stołeczne Warszawa. Włączają się w nią także inne Izby Lekarskie. W szpitalach i przychodniach na terenie województwa mazowieckiego od 12 listopada rozwieszane są plakaty z nazwą i hasłem kampanii. W wersji elektronicznej od 16 grudnia wyświetlane będą na ekranach w środkach warszawskiej komunikacji miejskiej. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na samotność osób starszych, które na Święta są porzucane przez rodziny w szpitalach.

Źródło.

Wszystkie kategorie