5 października 2021

IV edycja „Szczepimy – chronimy”

W ramach akcji „Szczepimy – chronimy” Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zaprasza swoich członków na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie.

W tym roku dzięki współpracy ze szpitalem MSWiA szczepienia odbędą się na Stadionie Narodowym (wejście bramą nr 1 od strony al. Zielenieckiej, parking przed bramą nr 1) w uzgodnionych terminach od 11 października, w godz. 9.00-17.00. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja przez poniższy formularz.

FORMULARZ REJESTRACJI

Terminy szczepień do wyboru w formularzu rejestracji:

• 13-16 października,
  • 22-24 października.

Lekarze seniorzy mogą rejestrować się telefonicznie: 22 290 20 50. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Seniorzy potrzebujący pomocy mogą wejść do punktu szczepień z opiekunem.

Akcja „Szczepimy – chronimy” odbywa się czwarty raz. Jest to jedno z działań naszej izby w ramach wsparcia dla lekarzy oraz propagowania idei szczepień w społeczeństwie.

Akcję patronatem objęło Ministerstwo Zdrowia.

Tagi: ,

Wszystkie kategorie