14 lipca 2023

KICK OFF MEETING 2023 – Wasz czas na START!

Ruszyły zapisy na wyjazd integracyjno-szkoleniowy dla lekarzy stażystów KICK OFF MEETING 2023. Udział w wydarzeniu to niepowtarzalna okazja, aby poznać ludzi samorządu i zobaczyć swoją przyszłą pracę oczami młodych, ale bardziej doświadczonych lekarzy. Sprawdźcie, jak izba może pomóc w Waszej karierze i jakie wsparcie może Wam zapewnić. Spotkajmy się w dniach 7-8 października 2023 r. w Hotelu Windsor w Jachrance.

Dlaczego warto wziąć udział w  tegorocznym KICK OFF MEETING?

Wiemy, jak ważne w naszym zawodzie jest wsparcie. Dlatego jedną z wielu idei samorządu jest dzielenie się doświadczeniem. Sesje tematyczne zostały ułożone w odpowiedzi na najczęstsze pytania i wątpliwości lekarzy stażystów. Tematyka została dobrana tak, aby maksymalnie ułatwić Wam start w zawodzie. Stawiamy na przydatne informacje, które przekażemy w przyjaznej atmosferze.

Program wydarzenia

W programie znajdziecie wykłady dotyczące POZ, zakładania własnej praktyki, poprawnego prowadzenia dokumentacji medycznej oraz tego jak rozpocząć i skończyć doktorat. Wspólnie zastanowimy się jak kształtować wizerunek profesjonalisty w social mediach i jak uniknąć kryzysów w internecie, porozmawiamy o nowych technologiach #AI w ochronie zdrowia oraz o medycynie stylu życia. Ponadto podczas szkolenia do Waszej dyspozycji będą pracownicy Zespołu ds. Stażu Podyplomowegolekarze i lekarze dentyści (stażyści), którzy kończą program stażu podyplomowego we wrześniu i październiku 2023 r. będą mogli rozliczyć kartę stażu podyplomowego.

Dodatkowo zapraszamy na warsztaty „USG jamy brzusznej”. Zajęcia będą odbywać się w 4-osobowych grupach. Zarejestrujecie się przez : https://izba-lekarska.pl/lista-szkolen/ klikając w „Konferencje”. Zapisy do poszczególnych grup będą przyjmowane również w dniu konferencji podczas rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona, a o ich zajęciu zdecyduje kolejność zgłoszeń.

 

Pobierz program wydarzenia

Koszty uczestnictwa

  • 550 zł – Pakiet konferencyjny z zakwaterowaniem w hotelu, transportem autokarowym na trasie Warszawa-Jachranka, Jachranka-Warszawa (zagwarantowane: zakwaterowanie – nocleg z 7/8 października 2023 r., udział w szkoleniu 7 października 2023 r., wyżywienie, w tym udział w kolacji bankietowej, transport na trasie Warszawa-Jachranka, Jachranka-Warszawa)
  • 450 zł – Pakiet konferencyjny z zakwaterowaniem w hotelu, dojazd własny (zagwarantowane zakwaterowanie – nocleg z 7/8 października 2023 r., udział w szkoleniu 7 października 2023 r., wyżywienie, w tym udział w kolacji bankietowej)
  • 100zł – Pakiet konferencyjny bez zakwaterowania, dojazd własny (zagwarantowany udział w szkoleniu 7 października 2023 r., przerwa kawowa, lunch)

Udział w wydarzeniu dofinansowuje Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie.

 

Rejestracja

KICK OFF MEETING DLA LEKARZY STAŻYSTÓW EDYCJA 2023 Pakiet konferencyjny z noclegiem i transportem

KICK OFF MEETING DLA LEKARZY STAŻYSTÓW EDYCJA 2023 Pakiet konferencyjny z noclegiem

KICK OFF MEETING DLA LEKARZY STAŻYSTÓW EDYCJA 2023 Pakiet konferencyjny bez noclegu

 

UWAGA: Przed zarejestrowaniem się na wydarzenie należy utworzyć konto na platformie szkoleniowej. Lekarze i lekarze dentyści, absolwenci uczelni medycznych przed nadaniem numeru PWZ tworzą konto wpisując login.

 

Organizatorem wydarzenia jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie wraz z Komisją Młodych Lekarzy.

Więcej informacji w „Pulsie”

Zapraszamy!

 

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie