28 czerwca 2024

Naczelna Izba Lekarska zaprasza na 21. Igrzyska Lekarskie – trwają zapisy

Lekarze sportowcy ze wszystkich okręgowych izb w Polsce mogą wziąć udział w ogólnokrajowych igrzyskach i dołączyć do globalnej społeczności lekarzy, którzy pasjonują się medycyną i sportem. Już dziś warto zaznaczyć w kalendarzu 4-7 września 2024 r. Dla członków OIL w Warszawie wpisowe może być sfinansowane w ramach programu OIL SPORT START.

Zbliżają się 21. Igrzyska Lekarskie, największe święto lekarzy pasjonujących się sportem i czynnie go uprawiających. Przed nimi intensywne współzawodnictwo, emocjonujące konkurencje, wiele innych atrakcji oraz niezapomniane chwile pełne adrenaliny i rywalizacji. Po raz pierwszy, w tym roku, wydarzenie organizuje Naczelna Izba Lekarska i po raz pierwszy odbędzie się ono w turystycznej dzielnicy nadmorskiego Władysławowa – w Cetniewie.

Rejestracja na 21. Igrzyska Lekarskie

21. Igrzyska Lekarskie – konkurencje

Przed lekarzami sportowcami mnóstwo dyscyplin, w tym konkurencje dla dzieci do 12. roku życia. Mogą wystartować w następujących dyscyplinach, m.in.:

dyscypliny indywidualne

• pływanie
  • LA: biegi (kobiety i mężczyźni)
  • LA: cross country
  • LA: skok w dal
  • LA: pchnięcie kulą
  • LA: skok wzwyż itp.
  • badminton
  • brydż
  • nordic walking
  • tenis stołowy czy ziemny
  • kolarstwo szosowe i górskie
  • triathlon i trójbój siłowy

dyscypliny drużynowe, m.in.

• koszykówka
  • piłka nożna
  • siatkówka
  • siatkówka plażowa

konkurencje dla dzieci do 12. roku życia to m.in.

• skok w dal
  • bieg na 60 m
  • rzut piłeczką
  • pływanie na 25 m

Opłaty, dofinansowanie i rejestracja

Lekarze i lekarze dentyści z OIL w Warszawie, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu, mogą skorzystać z dofinansowania w ramach programu OIL SPORT START. Zgłoszenia można kierować zarówno indywidualne, jak i drużynowe.

WAŻNE! Formularz indywidualny musi być wypełniony przez każdą osobę zgłaszającą swój udział w zawodach (lekarz, lekarz dentysta, student medycyny, osoba towarzysząca). Potwierdzenie zapisu otrzymają Państwo w przeciągu 5 dni roboczych na wskazany w formularzu adres email.

Opłaty rejestracyjne:

• uczestnik lekarz/lekarz dentysta do 65. roku życia – 400 zł
  • uczestnik lekarz/lekarz dentysta powyżej 65. r.ż. oraz studenci medycyny – 200 zł
  • dziecko 12-18 lat – 200 zł
  • dziecko do lat 12 – gratis
  • osoba towarzysząca startująca – 400 zł
  • osoba towarzysząca niestartująca – 100 zł
  • drużyna – każdy członek drużyny po 400 zł

Opłatę rejestracyjną należy uiścić na konto Naczelnej Izby Lekarskiej – nr rachunku: 77 1240 6292 1111 0011 3661 0875 (w tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko, Igrzyska).

Zapisz się!

Wszelkie pytania i uwagi można kierować na adres: igrzyskalekarskie@nil.org.pl.

Gorąco zapraszamy!

Tagi: