7 sierpnia 2024

Strzelnica sportowa dla lekarzy OIL w Warszawie – ruszyły zapisy!

Informujemy, że Komisja ds. Sportu Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie rozpoczyna nowy cykliczny projekt Strzelnica sportowa dla członków izby. Pierwsze spotkanie już 11 września br.

Wśród form aktywnego spędzania czasu, jakie izba oferuje medykom, znalazło się strzelectwo sportowe w ramach powołanej sekcji strzeleckiej. Zainteresowani będą mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnych zajęciach prowadzonych przez doświadczonego instruktora Borysa Czyhina. Jest on doskonale znany uczestnikom pięciu edycji naszego kursu samoobrony. To były funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji, instruktor strzelania bojowego i strzelectwa oraz licencjonowany agent ochrony II stopnia, który doświadczenie zdobywał m.in. jako agent ochrony izraelskich grup studyjnych.

Termin i miejsce

Zajęcia będą odbywać się raz w miesiącu, a pierwsze spotkanie zaplanowane zostało na 11 września 2024 r., o godz. 19:00.

Każde zajęcia trwają dwie godziny.

Grupy mają liczyć maksymalnie 12 osób.

Uczestnikom proponujemy zajęcia w Strzelnicy FSO >> https://strzelnicafso.pl/. To największy tego typu obiekt kryty w Polsce, zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej 88, hala 10 B w Warszawie.

Opłata

300 zł – 1 zajęcia / osoba (lekarze będą rozliczać się sami)

Zapisy

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: Daniel Jarosz, d.jarosz@oilwaw.org.pl.

W treści prosimy o podanie: imienia i nazwiska, PWZ, telefonu oraz e-maila.

Ważne! Pierwszeństwo w zapisach będą miały osoby, które uczestniczyły w kursach samoobrony.

Gorąco zapraszamy!

Tagi: ,