30 września 2024

Koncert charytatywny Polskiej Orkiestry Lekarzy – zapisy do 4 października br.

Melomanów i miłośników muzyki filmowej spośród lekarzy i delegatów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie zapraszamy na niezwykły koncert, na którym wystąpią m.in. Polska Orkiestra Lekarzy i chór Medicantus działający przy naszej izbie. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 4 października 2024 r. Warto się pospieszyć, liczba biletów jest limitowana.

W koncercie wystąpią Polska Orkiestra Lekarzy i Chór Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie „Medicantus” w towarzystwie Chóru Bydgoskiej Izby Lekarskiej „Medici Cantares”.

Pod batutą Zuzanny Falkowskiej, kompozytorki, aranżerki, dyrygentki, wiolonczelistki, wokalistki, wykonają najbardziej znane utwory muzyki filmowej, skomponowane m.in. przez Krzysztofa Komedę i Krzesimira Dębskiego.

W programie:

• „Komeda Reflections” – trzy suity w opracowaniu Huberta Kowalskiego,
  • 3 suity filmowe Krzesimira Dębskiego w opracowaniu Zuzanny Falkowskiej i Jakuba Krukowskiego.

Termin i miejsce

13 października br., godz. 17:00; Studio Koncertowe im. W. Lutosławskiego, ul. Modzelewskiego 59, 00-977 Warszawa.

Zapisy

Chętnych, którzy chcą zdobyć bilety na koncert, prosimy o zgłaszanie się do p. Daniela Jarosza, na adres e-mail: d.jarosz@oilwaw.org.pl.

Ważne!

Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku, 4 października 2024 r.

Liczba biletów jest ograniczona.

Tagi:

Wszystkie kategorie