1 października 2024

Kick off Meeting dla lekarzy stażystów – już 5 października 2024 r.

Tegoroczna konferencja szkoleniowa dla lekarzy stażystów Kick off Meeting zbliża się wielkimi krokami. Weekend 5-6 października br. będzie okazją do wspólnego świętowania dotychczasowych osiągnięć, zdobycia wiedzy nt. stażu i nie tylko. A będą się nią dzielić m.in.: prezesi ORL w Warszawie i NIL, przedstawiciele Komisji ds. Młodych Lekarzy oraz prawnik OIL w Warszawie. To ostatni moment, by się zapisać.

Dopinamy wszystko na ostatni guzik, aby zapewnić uczestnikom tegorocznego wyjazdu wyjątkowe wrażenia i atrakcje, ale przede wszystkim sporą dawkę wiedzy nt. budowania ścieżki kariery, postępowania z pacjentami czy meandrów prawnych zawodu lekarza.

Specjalnie dla Was podczas tegorocznego Kick off Meeting wystąpią:

• dr n. med. Artur Drobniak, prezes ORL w Warszawie, i lek. Łukasz Jankowski, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej – którzy opowiedzą o samorządzie zawodowym i wskażą korzyści, jakie izba lekarska oferuje swoim członkom;
  • Zuzanna Wojdyńska, zastępczyni sekretarza ORL w Warszawie, opowie o tym, jak wygląda praca młodych lekarzy po zakończeniu stażu podyplomowego;
  • Klaudia Gutowska, przewodnicząca Komisji Młodych Lekarzy, pomoże Wam wybrać pomiędzy szkołą doktorską a doktoratem eksternistycznym;
  • dr hab. n. pr. Radosław Tymiński zdradzi sekret, jak prowadzić prawidłowo dokumentację medyczną;
  • Adrian Perdyan podzieli się wskazówkami na temat tego, jak napisać publikację naukową;
  • dr n. med. Piotr Sobiech, przewodniczący Komisji ds. Stażu Podyplomowego ORL w Warszawie, i dr n. pr. Sebastian Stykowski, z Biura Rzecznika Praw Lekarza ORL – opowiedzą o programie stażu podyplomowego;
  • Przemysław Rawa-Klocek, dyrektor Działu Prawnego OIL w Warszawie, wyjaśni prawne aspekty ochrony lekarzy w postępowaniach przedsądowych i sądowych z pacjentami;
  • dr hab. n. med. Łukasz Paluch poprowadzi wykład o budowaniu niestandardowej ścieżki kariery.

Pod koniec dnia z power speech wystąpi gość specjalny, Łukasz Kadziewicz, jeden z najpopularniejszych polskich siatkarzy, komentator i ekspert piłki siatkowej. A po kolacji bankietowej będą tańce do rytmów muzyki wybranej przez profesjonalnego DJ’a.

Termin i miejsce

Weekend 5-6 października 2024 r., w Z-Hotel Business & Spa w Otwocku, ul. Wczasowa 25.

Zapisz się i wybierz jedną z 2 opcji rejestracji

e-mail: g.marcisz@oilwaw.org.pl

Ważne!

Spotkanie Kick off Meeting będzie okazją do bezpłatnego szczepienia przeciwko grypie w związku z akcją „Szczepimy-chronimy” OIL w Warszawie.

Izbowy mobilny punkt szczepień czynny będzie od 9:00 do 15:00.

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają mailem link do zapisów.

Zapraszamy serdecznie!

Tagi: