15 kwietnia 2021

Konferencja Dentonet Online już po raz drugi

Podczas pierwszej fali pandemii, wiosną 2020 roku, Dentonet zaproponował lekarzom stomatologom udział w przedsięwzięciu edukacyjnym, które w standardowej formule nie mogłoby się w tym czasie odbyć.

Konferencja Dentonet Online była rozłożonym na cztery dni maratonem 20 wykładów przygotowanych i wygłoszonych przez autorytety polskiej stomatologii. Znakomity odbiór pierwszej edycji (92% pozytywnych ocen!) oraz obowiązujące wciąż obostrzenia, które uderzają także w segment szkoleń dla dentystów, zadecydowały o przeprowadzeniu 2. Konferencji Dentonet Online, na którą organizator zaprasza już w dniach 24–27 kwietnia br. (dla członków Izby specjalny kod rabatowy, który obniża cenę o 50 zł, wystarczy wpisać: KSOIL100PR przy rejestracji).

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu m.in. implantacji subkrestalnej i suprakrestalnej, leczenia zapalenia miazgi, przewidywalnych metod augmentacji wyrostka zębodołowego, niechirurgicznego leczenia przyzębia, usuwania złamanych narzędzi z kanałów korzeniowych, procedury sinus lift, zakażeń wirusowych w gabinecie oraz endodoncji z pogranicza …nekrodoncji.

Bonusem dla każdego uczestnika jest seria 9 wykładów dotyczących aktualnego tematu, jakim jest Elektroniczna Dokumentacja Medyczna. Zostaną one przedstawione przez niezależnych specjalistów, w tym lekarza stomatologa, prawnika oraz informatyków, na co dzień zajmujących się zagadnieniem prawidłowego zabezpieczania danych medycznych.

Podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji, uczestnicy będą mieli dostęp do wykładów także po zakończeniu konferencji. Pozwoli to na obejrzenie ich w najbardziej dogodnym czasie, jak i wielokrotne wracanie do poszczególnych prezentacji.

W trosce o optymalną jakość techniczną obrazu i dźwięku wszystkie wykłady zostały uprzednio nagrane. Nowością w tegorocznej edycji jest zastosowanie techniki blue box, dzięki której – poza wykładowcami – na całym ekranie oglądać można przygotowane przez nich prezentacje.

2 Konferencja Dentonet Online uzyskała patronat Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Naczelnej Izby Lekarskiej, Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie oraz Związku Pracowników Stomatologii. Nad poziomem merytorycznym konferencji czuwa Rada Naukowa w osobach prof. dr n. med. Małgorzaty Pietruskiej oraz prof. dr. n. med. Jana Pietruskiego.

Dzięki obowiązującej wciąż przedsprzedaży udział w konferencji jest możliwy w bardzo atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Ponadto osoby, które wykupią bilet premium, zdobędą dostęp do wszystkich wykładów z ubiegłorocznej konferencji, a także bazy artykułów medycznych z e-Dentico. Ponieważ organizator ma pewność co do wartości proponowanych wykładów, gwarantuje lekarzom zwrot poniesionych kosztów w przypadku braku satysfakcji.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie