18 lutego 2019

V Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie i Komisja ds. Lekarzy Dentystów zapraszają do udziału w V Mazowieckich Spotkaniach Stomatologicznych, które odbędą się w Serocku (w hotelu Narvil) od 14 do 16 czerwca 2019 r.

W gronie prelegentów znajdą się wykładowcy akademiccy i lekarze praktycy. Udział zapowiedzieli m.in. prof. Dorota Olczak-Kowalczyk, prof. Jolanta Pytko-Polończyk, prof. Małgorzata Zadurska, prof. Marzena Dominiak, dr hab. n. med. Agnieszka Mielczarek, dr hab. n. med. Ewa Czochrowska, dr hab. n. med. Jolanta Kostrzewa-Janicka, dr hab. n. med. Paweł Plakwicz, dr n. med. Aneta Doliwa-Augustowska, dr n. med. Kornel Krasny, dr n. med. Piotr Wujec, dr n. med. Krzysztof Kukuła i wielu innych specjalistów z dziedziny stomatologii.

Dla chętnych organizujemy zajęcia warsztatowe,  a za udział w konferencji będą przyznane punkty edukacyjne.

W programie konferencji m.in.:

  • zagadnienia  z protetyki, ortodoncji, endodoncji oraz chirurgii – z analizą przypadków i zabiegów z wybranych działów stomatologii,
  • specjalna sesja medycyny estetycznej,
  • prezentacja przygotowana przez lekarzy dentystów z Wojskowej Izby Lekarskiej, m.in. dr. Remigiusza Budziłłę i dr. Mariusza Cięciarę.

Zarejestruj się już dzisiaj.

Jak wyglądały IV Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne? Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Puls/Dział Informacji Medialnej

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie