23 maja 2024

„Bajki muzyką pisane” OIL w Warszawie – ruszyły zapisy!

Bajki muzyką pisane 2024

Komisja ds. Kultury ORL w Warszawie zaprasza na kameralny koncert dzieci w wieku od 4 do 12 lat wraz z opiekunami. Wydarzenie muzyczne odbędzie się 15 czerwca 2024 r., o godz. 10:30, w Domu Literatury, przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89. Od dziś, 23 maja br., startują zapisy. 

 

OIL w Warszawie przypomina, że na koncert można zgłaszać dzieci wyłącznie  wieku od 4 do 12 lat. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na widowni prosimy, by dzieciom towarzyszyła maksymalnie 1 osoba dorosła.

 

Zapisy prowadzone są przez poniższy formularz. Osoby zapisane powinny otrzymać potwierdzenie mailowe zapisu.

Serdecznie zapraszamy. Czas start!

 

 

FORMULARZ ZAPISU

 

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:
Telefon:
Liczba dzieci:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz przekazywanie moich danych osobowych osobom prowadzącym zajęcia w celach związanych z organizacją wydarzenia. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Tomasz Dzieńkowski, adres e-mail: iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/pana dane będą przetwarzane do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia „Dzień Matki Lekarki”.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie można wziąć udziału w wydarzeniu „Dzień Matki Lekarki”
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

 

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie