28 stycznia 2016

IX Charytatywna Gala Przyjaciół Fundacji Pro Seniore

23 stycznia 2016 roku w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbyła się IX Charytatywna Gala Przyjaciół Fundacji Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie „Pro Seniore”. Była organizowana razem z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie pod wspólnym szyldem Balu Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Partnerami Generalnymi Gali byli  PZU S.A., Revitalash, Hotel Słoneczny Zdrój, OKI oraz Iexpert. Na balu bawiło się ponad 650 gości. Zdecydowaną większość stanowili przedstawiciele zawodów zaufania publicznego. Uroczystość w tym roku zainaugurowali dziekan Rady OIRP w Warszawie Włodzimierz Chróścik, oraz prezes Fundacji Pro Seniore Andrzej Surowiecki.

Tradycyjnie organizatorzy zapewnili szampańską atmosferę i huczną zabawę.  Galę poprowadził Michał Żebrowski. Gwiazdą wieczoru był zespół Drugi Tydzień, który porwał gości do tańca.

Po raz dziewiąty goście hojnie wspomogli Fundację „Pro Seniore”. Odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych na rzecz Fundacji w tym: jedwabnej apaszki ze spinką z krzemienia pasiastego przekazanej przez panią prezydentową Agatę Kornhauser-Dudę, grafiki przedstawiającej Warszawę przekazanej przez prezydent m.st. Warszaw Hannę Gronkiewicz-Waltz, wycinanki kurpiowskiej ufundowanej przez marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, rzeźb „Anioły” przekazanych przez Joannę Kostrzewską – ambasadorkę marki RevitaLash w Polsce, vouchera dla dwóch osób na tygodniowy pobyt z pakietem medycznym w Hotelu Słoneczny Zdrój w Busku Zdroju, wydania zerowego płyty nagranej i przekazanej przez Jacka Borkowskiego, urządzenia do terapii światłem od firmy Zepter, a także wielu pięknych obrazów autorstwa Krzysztofa Jarockiego i Katarzyny Chojnackiej-Pniewskiej.

Podczas loterii fantowej goście mieli szansę wygrać cenne nagrody, m.in. zestawy ekskluzywnych kosmetyków marki Revitalash, vouchery na weekendowe pobyty w atrakcyjnych hotelach nad morzem, w górach i na Mazurach oraz Sushi Boxy.

Łączna wartość wylicytowanych przedmiotów i sprzedanych losów przekroczyła kwotę 25 000 złotych! Tak samo jak w poprzednich latach cały dochód z imprezy zostanie przekazany na działalność statutową Fundacji. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Już za rok, 4 lutego 2017 roku w Hotelu Marriott odbędzie się jubileuszowa X Charytatywna Gala Przyjaciół Fundacji Pro Seniore. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Agnieszka Surowiecka

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie