19 kwietnia 2021

Drugi Lekarski Rajd Rowerowy

Ruch na świeżym powietrzu z zachowaniem reżimu sanitarnego, to najlepsza rehabilitacja pocovidowa i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu medyków, dlatego Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie serdecznie zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na Drugi Lekarski Rajd Rowerowy, który odbędzie się 8 maja* (sobota).

Start, podobnie jak poprzednio, z Polany Rekreacyjnej Jakubów przy Dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego (Izabelin, ul. Tetmajera 38) o godzinie 10.00.

W planach:

4 trasy rowerowe (do wyboru: 5 km, 15 km, 25 km i 40 km),
gry, zabawy i wyścigi rodzinne,
ognisko z kiełbaskami.

„Rowerowy” rozkład jazdy:

 • 10.00 – zbiórka uczestników, podział cyklistów na trasy i rozpoczęcie Rajdu,
 • 11.00 – 14.00 gry, zabawy i konkursy rodzinne,
 • 12.00 – 14.00 wyścigi rodzinne,
 • 14.00 – 17.00 ognisko i wspólne śpiewanie piosenek.

Prośba o zabranie koca do siedzenia/okrycia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 795 560 297, lub stacjonarnie: 22 54 28 333.

*Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia lub zmiany jego daty z powodu nagłych, nieprzewidzianych i niezależnych od woli Organizatora przyczyn. Zarejestrowani uczestnicy zostaną o tym fakcie poinformowani drogą mailową.

REJESTRACJA

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:
Telefon:
Liczba osób towarzyszących:
Liczba dzieci:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz przekazywanie moich danych osobowych osobom związanym z organizacją wydarzenia. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
 • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail – iod@oilwaw.org.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia.
 • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

 

 

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie