11 lipca 2022

II Lekarski obóz kitesurfingowy

Ruszyły zapisy na organizowany w Chałupach od 3 do 10 oraz od 10 do 17 września II lekarski obóz kitesurfingowy. Komisja ds. Sportu Okręgowej Rady Lekarskiej już po raz drugi stwarza okazję do zapoznania się z kitesurfingiem lub udoskonalania swoich umiejętności w tym coraz popularniejszym wodnym sporcie. Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie w ramach programu OIL Sport Event.

Zajęcia będą prowadzić instruktorzy z licencjonowanej szkółki kitesurfingowej. Udział lekarzy z OIL w Warszawie jest częściowo finansowany przez izbę dzięki prowadzonemu przez Komisję ds. Sportu programowi OIL Sport Event.  Po uwzględnieniu dofinansowania koszt udziału w obozie dla członka OIL w Warszawie to 1500 zł. W cenie jest 10 godzin indywidualnych lekcji z instruktorem. W przypadku niewykorzystania wszystkich zagwarantowanych podczas obozu godzin kursu, jeśli uniemożliwi to np. zła pogoda, szkółka oferuje voucher.

W tym roku Komisja ds. Sportu organizuje dwa turnusy obozu: 1 – od 3 do 10 września; 2 – od 10 do 17 września. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 sierpnia drogą mailową pod adresem: g.ciszewska@oilwaw.org.pl. W wiadomości mejlowej prosimy napisać, który z turnusów Państwo wybierają.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 698 838 971.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie