20 czerwca 2016

II Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne już za nami

W Jachrance w dn. 16-17 czerwca spotkało się ok. 500 lekarzy dentystów na II Mazowieckich Spotkaniach Stomatologicznych. Uczestników było jeszcze więcej niż rok temu. Dobrze świadczy to o ogromnym zainteresowaniu, a także o wartości merytorycznej prowadzonych szkoleń.

fot. RK

FOTORELACJA

 

Lekarze dentyści chcą poznawać najnowsze trendy w stomatologii, spotkania z wieloma kolegami. Jeden z uczestników powiedział: – Ciągle musimy się uczyć, tak szalony jest postęp. Wiele dowiadujemy się na wykładach, ale równie dużo w kuluarach od kolegów.

Lekarze doceniają fakt, że koszty pobytu były stosunkowo niskie, a szkolenia opłacone przez OIL. Wykładowcami byli nauczyciele akademiccy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także eksperci z innych uczelni. Np. na temat postępowania z pacjentami po leczeniu onkologicznym mówił dr n. med. Zbigniew Hamerlak ze Szczecina. Zainteresowaniem cieszyły się też sesje na temat profilaktyki i leczenia zębów u dzieci. O tym, jak ciekawe były wykłady świadczy obecność na salach. Były całkowicie wypełnione.

Na spotkanie przybyli lekarze dentyści nie tylko z Mazowsza, ale także z woj. łódzkiego, ze Śląska, Podkarpacia.

Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne zostaną wpisane w roczny cykl wydarzeń edukacyjnych naszej Izby na stałe – powiedziała Marta Klimkowska-Misiak, wiceprezes ORL ds. lekarzy dentystów w czasie sesji poświęconej problemom samorządowym.

Więcej na temat Spotkań w sierpniowym wydaniu „Miesięcznika OIL w Warszawie PULS”.

mkr

 OSTATNIA AKTUALIZACJA 29 CZERWCA 2016 R.; KJ

 

Tagi: , , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie