6 października 2021

Izba nawiązała współpracę z Uczelnią Medyczną im. Marii Skłodowskiej-Curie

List intencyjny określający ramy przyszłej współpracy między OIL w Warszawie i Uczelnią Medyczną im. Marii Skłodowskiej-Curie został podpisany dziś w siedzibie izby.

„Mając na uwadze chęć podjęcia współpracy partnerskiej w zakresie działalności dydaktycznej i rozwojowej oraz działalności naukowej, badawczej i realizacji wspólnych projektów z zakresu tematyki działalności samorządu lekarskiego, Sygnatariusze deklarują zamiar nawiązania współpracy w tym zakresie. Współpraca na styku nauki i działalności samorządu lekarskiego daje pewność skutecznego połączenia wiedzy i praktyki jej stosowania oraz realizowania społecznie wartościowych przedsięwzięć” – napisali sygnatariusze listu: prezes ORL w Warszawie Łukasz Jankowski oraz rektor warszawskiej uczelni Krzysztof J. Filipiak.

W liście intencyjnym zawarta została m.in. deklaracja kooperacji w projektach naukowych i rozwojowych czy konsultacja planów dydaktycznych dla studentów. Ponadto dwóch członków izby ma zasiąść w Radzie Eksperckiej przy Uczelni Medycznej. Całość listu znajduje się w załączniku poniżej.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie