2 września 2021

„Jakość w miejsce bylejakości”. Konferencja ekspercka dotycząca postulatów zmian w ochronie zdrowia

OIL w Warszawie wraz z Regionem Mazowieckim OZZL 6 września organizuje merytoryczną dyskusję skoncentrowaną na wątkach ekonomicznych, dotyczącą m.in. nakładów na ochronę zdrowia, problemu kolejek, jakości opieki zdrowotnej. Konferencja jest jednym z działań w ramach wsparcia zaplanowanej za nieco ponad tydzień manifestacji medyków. Zapraszamy na transmisję na profilu OIL w Warszawie na Facebooku.

W dyskusji wezmą udział: lek. Łukasz Jankowski – prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie, lek. Agnieszka Serwan-Hałabuz – członek Prezydium ORL w Warszawie, przewodnicząca Regionu Mazowieckiego OZZL oraz goście:

  • dr n. ekon. Małgorzata Gałązka-Sobotka – dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego,
  • Maria Libura – ekspert Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego ds. zdrowia, prof.
  • prof. dr hab. n. ekon. Witold Orłowski – Uczelnia Vistula,
  • Andrzej Sadowski – prezydent Centrum im. Adama Smitha, członek Rady Naukowej PZU Zdrowie S.A., przewodniczący rady Fundacji „Razem w chorobie”,
  • Jan J. Zygmuntowski – Akademia Leona Koźmińskiego, Polska Sieć Ekonomii.

Na konferencję zaprosiliśmy ministra zdrowia dr. n. ekon. Adama Niedzielskiego, który odmówił udziału w dyskusji ze względu na obowiązki służbowe.

Konferencja odbędzie się 6 września o godz. 12.30 w siedzibie naszej izby (ul. Puławska 18). Będzie transmitowana na profilu OIL w Warszawie na Facebooku.

Redakcje zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 6 września do godz. 9.00. W celu uzyskania akredytacji należy wysłać e-mail na adres: konferencja@oilwaw.org.pl. Prosimy o podanie nazwy redakcji oraz nazwisk osób, które będą uczestniczyć w konferencji.

W razie dodatkowych pytań oraz konieczności ustaleń kwestii technicznych prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym OIL w Warszawie Renatą Jeziółkowską.

W dniu konferencji zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego (22 54 28 348) lub planowanie wizyty w innym terminie.

 

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie