7 maja 2021

Konferencja „Polki w medycynie”

OIL w Warszawie zaprasza do udziału w konferencji szkoleniowo-warsztatowej „Polki w medycynie”, której izba jest współorganizatorem. Konferencja odbędzie się 11 września w formie hybrydowej (stacjonarnie i online).

„Polki w medycynie” to przedsięwzięcie skierowane przede wszystkim do lekarek z naszej izby. W trakcie konferencji poruszone zostaną zagadnienia dotyczące pracy klinicznej takie jak problem „szklanego sufitu”, wzywania stojąc przed kobietami w pracy naukowej i w specjalizacjach zabiegowych, a także te dotyczące ogólnych warunków pracy, jak skutki pandemii dla kobiet pracujących w zawodach medycznych, problem mobbingu, wypalenia zawodowego czy komunikacji w zespole. Podczas zajęć warsztatowych uczestniczki zapoznają się ponadto z ćwiczeniami relaksacyjnymi, poradami żywieniowymi oraz z zasadami właściwego funkcjonowania w mediach społecznościowych.

Zapisy na konferencję będą realizowane od 10 sierpnia za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Wszystkie kategorie