10 grudnia 2019

Konkurs pierniczkowy z nagrodami

Budujmy więzi z bliskimi w Święta, ale również podczas przygotowań do Świąt. Doskonałą okazją do zacieśniania relacji jest pieczenie i dekorowanie pierniczków. Dlatego w ramach naszej kampanii społecznej Wspólne Święta ogłaszamy pierniczkowy konkurs z nagrodami‼️

Zasady są proste: w komentarzach pod tym postem na FP publikujcie zdjęcia swoich pierniczkowych dzieł, możecie podrzucać również przepisy. Chodzi o jedno zdjęcie = jeden komentarz, pokazujące gotowe pierniczki, pierniczki w trakcie powstawania/ozdabiania, Was z pierniczkami itp. Ważne, żeby wrzucić jedno zdjęcie, na którym będą pierniczki.

Autor komentarza (zdjęcia), który zbierze najwięcej polubień, a właściwie jakichkolwiek reakcji, otrzyma od nas pojemny świąteczny kubek, idealny np. do gorącej herbaty z pomarańczą, cynamonem i goździkami, która tak dobrze smakuje w zimowe wieczory przy choince.

⭐️ Konkurs trwa od 7 grudnia (od godz. 10.00) do 14 grudnia (do godz. 16:00) -> tylko pod tym postem (w wydarzeniu Wspólne Święta – buduj więzi).
⭐️ W konkursie może wziąć udział każdy!
⭐️ Wygrywa 10 osób, których komentarze okażą się najpopularniejsze; ze zwycięzcami skontaktują się administratorzy FP @OILWarszawa.
⭐️ Wygrana będzie do odebrania w siedzibie OIL lub wyślemy ją pocztą.

Opublikowanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie go dla potrzeb kampanii #WspólneŚwięta.

Gorąco zachęcamy do udziału w naszym konkursie! Im wcześniej wrzucisz zdjęcie, tym więcej masz czasu na zgromadzenie lajków, serduszek itd.

Tagi: , , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie