30 lipca 2021

Lekarski obóz kitesurfingowy na Półwyspie Helskim

Ruszyły zapisy na organizowany w Chałupach od 4 do 11 września lekarski obóz kitesurfingowy. Będzie to okazja do zapoznania się z kitesurfingiem, szlifowania umiejętności w tym spektakularnym sporcie i zdrowego odpoczynku w lekarskim gronie. Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie w ramach programu OIL Sport Event.

Zajęcia będą prowadzić instruktorzy z licencjonowanej szkółki kitesurfingowej według standardów IKO 1:1 (na jednego kursanta przypada jeden instruktor), a uczestnicy otrzymają certyfikaty International Kitesurfing Organization (IKO).

Udział lekarzy z OIL w Warszawie jest częściowo finansowany przez izbę dzięki prowadzonemu przez Komisję ds. Sportu programowi OIL Sport Event. Liczba miejsc objętych dofinansowaniem jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po uwzględnieniu dofinansowania koszt udziału w obozie dla członka OIL w Warszawie to 1400 zł. W cenie jest 10 godzin indywidualnych lekcji z instruktorem oraz 7 noclegów w przyczepie kempingowej. Dodatkowo szkółka oferuje voucher w przypadku niewykorzystania wszystkich zagwarantowanych podczas obozu godzin kursu, jeśli uniemożliwi to np. zła pogoda. Można również dokupić dodatkowe lekcje.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w przyczepach kempingowych (maksymalnie 3 osoby na przyczepę̨ 5/6 osobową, przy czym istnieje możliwość zakwaterowania 2 osób w przyczepie, co wymaga dopłaty 350 zł). Zgłoszenia przyjmowane są do 23 sierpnia drogą mailową pod adresem: d.jarosz@oilwaw.org.pl.

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie