3 grudnia 2021

Lekarzu, rozlicz się z punktów edukacyjnych, weź udział w losowaniu nagród

Przypominamy, że do końca roku warto rozliczyć się z punktów edukacyjnych, przyznawanych m.in. za udział w kursach medycznych, konferencjach, czy sympozjach, potwierdzających dopełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego. W jednym okresie rozliczeniowym należy uzyskać co najmniej 200 punktów. Wśród osób, które ze swoich punktów rozliczą się do końca roku, rozlosowanych zostanie 5 nagród pieniężnych w wysokości po 3 tys. zł brutto.

Losowanie odbędzie się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Jest to inicjatywa OIL w Warszawie, która ma dodatkowo motywować do ewidencjonowania odbytych szkoleń, co w praktyce oznacza odwiedzenie Izby i złożenie dokumentów.

Dokumenty w celu weryfikacji i wyliczenia punktów edukacyjnych należy składać w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego Lekarzy i Lekarzy Dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Szczegółowe informacje udzielane są na miejscu (wejście od ul. Puławskiej) oraz pod numerem telefonu 22 54 28 377. Pracownicy służą wsparciem i pomocą podczas dopełniania formalności.

Zachęcamy do rozliczania się z punktów edukacyjnych, przypominając, że dowód ich posiadania bywa konieczny np. przy zatrudnieniu, udziale w konkursach na stanowiska ordynatorskie, ubieganiu się o stypendia, wyjazdy zagraniczne, podczas audytów.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie