21 czerwca 2024

„Nestor” w Broku – wyjazd szkoleniowy

Wyjazd w ramach zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Nestor” był okazją do spotkania i pogłębienia wiedzy poza salami izby przy Puławskiej. Od 10 do 12 czerwca uczestnicy wyprawy mogli korzystać z wielu interesujących propozycji szkoleniowych, a także zwiedzać Brok i jego przepiękne okolice.

W wyjeździe uczestniczyła także dr n. med. Elżbieta Małkiewicz, przewodnicząca Zespołu ds. Lekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Nestor” ORL w Warszawie.

Pierwszego dnia wykład prof. Adama Dobrońskiego „Legendy i fakty o przeszłości Broku i okolic” umożliwił słuchaczom zapoznanie się z historią tego pięknego regionu. Natomiast płk Leszek Laszczak poprowadził warsztaty „Warto rozmawiać. Praktyczne wykorzystanie kompetencji komunikacyjnych w sytuacjach społecznych”.

 

 

Następnego dnia studenci „Nestora” zwiedzali obóz zagłady w Treblince i Muzeum Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej. Po południu dr Mery Topolska-Kotulecka, członek Prezydium ORL w Warszawie, w ramach swojego wykładu mówiła słuchaczom, jak ważne dla środowiska medycznego są wybory samorządowe.

Dzień zakończył się koncertem symfonicznym.

 


Więcej aktualności: Zespół ds. Lekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Nestor”

 

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie