21 sierpnia 2022

Runmageddon 2022

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie tworzy dziesięcioosobową drużynę do startu w Runmageddonie. Bieg odbędzie się 10 września na terenie parku rozrywki i wypoczynku Suntago.

Poprzednie starty przyniosły wiele pozytywnych emocji, dlatego Komisja ds. Sportu ORL w Warszawie i tym razem zachęca do zasilenia składu zespołu lekarzy z OIL w Warszawie. Potrzebni nam zawodnicy, którzy nie boją się ekstremalnych wyzwań.

W tym roku wszystkie zgłoszone osoby pobiegną 10 września w formule REKRUT (6 km/30+ przeszkód) o godz. 9.45.

UWAGA! Zgłoszenie za pośrednictwem niniejszego formularza nie jest równoznaczne z zapisem na bieg.

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA.

Aby zapisać się na bieg muszą Państwo założyć konto na www.runmageddon.pl i przesłać do nas swój zarejestrowany na wspomnianej stronie adres e-mail. Wówczas zapiszemy Państwa do drużyny „OIL WARSZAWA”. Przed przystąpieniem do rywalizacji wszyscy uczestnicy muszą potwierdzić swój udział na stronie runmageddon.pl. Poinformujemy Państwa o tym, kiedy należy potwierdzić swoją obecność.

Uwaga! Liczba osób, których start jest finansowany przez Komisję ds. Sportu jest ograniczona do 10 osób. Decyduje kolejność zapisów. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny, SMS-owy pod numerem tel. 795 560 297 lub mailowy: d.jarosz@oilwaw.org.pl.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie