14 czerwca 2022

Spływ kajakowy i grill dla lekarzy z OIL w Warszawie (9 lipca)

Komisja ds. Sportu ORL w Warszawie 9 lipca ponownie zaprasza członków (lekarzy i lekarki) Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie na spływ kajakowy Wisłą i rodzinnego grilla.

Spływ kajakowy przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, na grilla zapraszamy lekarki i lekarzy wraz z całymi rodzinami i osobami towarzyszącymi.

Plan wydarzenia:

12.00 – zbiórka – Wał Miedzeszyński 399, transport autokarami na Plażę Romantyczną (Wawer),
13.00-13.30 – krótkie szkolenie i rozpoczęcie spływu,
15.30-16.00 – dopłynięcie do plaży w Warszawie,
16.00-20.00 – grill

Rodziny zainteresowane uczestnictwem w samym grillu zapraszamy na plażę o godz. 16.00 (w tym przypadku również prosimy o zaznaczenie liczby osób).

Szczegóły:

 • trasa spływu – Wawer-Śródmieście,
 • długość trasy – ok. 11 km,
 • przewidywany czas spływu – 2,5 godz.,
 • po spływie zapraszamy na grilla i 15 minutowe rejsy wzdłuż Starego Miasta – bulwary.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z materiałami umieszczonymi na dole strony. Więcej informacji, w tym na temat z możliwości zapewnienia starszym dzieciom opieki na czas spływu na miejscu organizowanego wydarzenia udzieli pracownik Izby: d.jarosz@oilwaw.org.pl, 22 54 28 333 lub 795 560 297.

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:
Telefon:
Liczba osób na kajaki (tylko osoby pełnoletnie):
Liczba osób na grillu:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz przekazywanie moich danych osobowych osobom prowadzącym zajęcia w celach związanych z organizacją wydarzenia „Spływ kajakowy i grill dla lekarzy z OIL w Warszawie”. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
 • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Tomasz Dzieńkowski, adres e-mail: iod@oilwaw.org.pl.
 • Pani/pana dane będą przetwarzane do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia „Spływ kajakowy i grill dla lekarzy z OIL w Warszawie”.
 • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie można wziąć udziału w wydarzeniu „Spływ kajakowy i grill dla lekarzy z OIL w Warszawie”
Zapoznałem się i akceptuję regulamin.

 

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie