11 września 2017

Start zawodowy młodych lekarzy – współpraca OIL ze Stowarzyszeniem Młody Lekarz

Okręgowa Izbą Lekarską w Warszawie podpisała umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem Młody Lekarz. Dotyczy wymiany informacji i doświadczeń w szkoleniu podyplomowym, rozwoju kompetencji zawodowych młodych lekarzy wchodzących na rynek pracy.

Obie organizacje zamierzają wspólnie działać na rzecz udanego startu zawodowego młodych  lekarzy.   CERMED Centrum Rozwoju Medycyny, Sp. z o.o., powołana przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie do realizacji kluczowych projektów dla lekarzy zrzeszonych w OIL w Warszawie oraz Centrum Kariery mają wraz z kolegami ze Stowarzyszenia Młody Lekarz w planie m. in.:

– wspólne organizowanie kursów, szkoleń i konferencji i publikację informacji na swoich stronach internetowych,

– wymianę informacji o wspólnych projektach oraz działaniach Centrum Kariery wśród  użytkowników portalu www.mlodylekarz.pl

Już około tysiąc stażystów miało okazję zapoznać się z ofertą Centrum Kariery podczas kolejnej edycji kursów przygotowujących do LEK w Warszawie, Gdańsku i Krakowie w sierpniu 2017 r.

Do ponad 40 tysięcy zarejestrowanych użytkowników portalu Stowarzyszenia dotarł specjalny biuletyn poświęcony w całości projektowi Centrum Kariery.

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie