6 maja 2021

Szkolenie dla lekarzy spoza UE chcących wykonywać zawód lekarza na terenie Polski

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, wychodząc naprzeciw potrzebom osób spoza Unii Europejskiej, które chcą wykonywać zawód lekarza w Polsce, organizuje szkolenie „Realia funkcjonowania polskiego systemu ochrony zdrowia”. 3-godzinny kurs online odbędzie się 29 maja.

Poprzez tę inicjatywę chcemy wesprzeć kompetentnych lekarzy z zagranicy, którzy po przejściu procedury formalno-prawnej mogą w przyszłości stać się członkami naszej izby. Wdrożenie lekarza w kwestie dotyczące systemu jest niezbędne na początku jego drogi zawodowej w danym systemie.

Szkolenie będzie okazją do przekazania uczestnikom wiedzy na temat realiów pracy w polskim systemie ochrony zdrowia, w szpitalach, poradniach oraz przedstawienia warunków formalnych umożliwiających bezpieczne wykonywanie zawodu lekarza w Polsce.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Rejestracja.

Tagi: ,