3 marca 2020

Trening balintowski w Twoim szpitalu: 30 marca – Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie

Jak zachować równowagę psychiczną pracując w ochronie zdrowia? Na porządku dziennym są trudne sytuacje, budzące nieprzyjemne, silne emocje. Każdy z nas chciałby, wychodząc z pracy, nie zabierać ich wszystkich ze sobą. Tylko jak to zrobić?

Trening balintowski jest po to, by się tego nauczyć. Jeśli chciałbyś, aby w szpitalu w którym pracujesz odbyły się takie warsztaty, napisz do nas na: pelnomocnikzdrowia@oilwaw.org.pl

 

30 marca trening Balinta odbędzie się Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie,

ul. Czerniakowska 231 (Klinika Neurologii i Epileptologii CMKP).

W razie pytań prosimy o kontakt:

m.matuszewska@oilwaw.org.pl

 

REJESTRACJA dla lekarzy z SPSK im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:
Telefon:
Jeśli nie chcesz, aby umykały Ci zaproszenia na izbowe wydarzenia, zapisz się do newslettera: Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i mojego dziecka w celach związanych z organizacją wydarzenia.  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail – iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.

 

 

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie