12 września 2017

Wybory: Zestawienie rejonów wyborczych z listami kandydatów na delegata oraz informacjami o kandydatach na OZL kadencji 2018-2022

Na stronach Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie publikujemy zestawienie rejonów wyborczych z listami zgłoszonych w nich kandydatów wraz z informacjami o osobach kandydatów, które zostały zebrane na podstawie wypełnionych ankiet.

Lekarze i lekarze dentyści, członkowie rejonów, mogą dzięki temu dowiedzieć się o nich więcej. Podane zaś w ankietach dane kontaktowe dla wyborców pozwolą lekarzom i lekarzom dentystom zwrócić się do kandydata bezpośrednio, zapytać o program,  plany i zamierzenia w roli delegata na Okręgowy Zjazd Lekarski w Warszawie.

W serwisie wyborczym na stronie OIL w Warszawie opublikowane zostały tabele z listami kandydatów na delegatów według rejonów wyborczych dla:

Przypominamy, że listy kandydatów w rejonach publikowane są na podstawie uchwały nr 7/2017/VII Okręgowej Komisji Wyborczej w Warszawie w sprawie sporządzenia i zamknięcia listy kandydatów na delegatów. a także na podstawie uchwały z 16 sierpnia 9/2017/VII Okręgowej Komisji Wyborczej w Warszawie w sprawie skreślenia z listy kandydatów na delegata na Okręgowy Zjazd Lekarzy w Warszawie VIII kadencji 2018-2022 w rejonie wyborczym K8/058 Międzyleski Szpital Specjalistyczny (B), K8/012 Szpital Bródnowski (A), K8/123 Ostrów Mazowiecka.

Tagi: , , , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie