20 sierpnia 2021

Wystartuj z OIL w Warszawie w biegu Runmageddon

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie kompletuje dwudziestopięcioosobową drużynę do startu w biegu Runmageddon, który odbędzie się 2 i 3 października. Zachęcamy do zapisywania się do zespołu i przesyłania zgłoszeń w sprawie koszulek sportowych.

Poprzednie starty przyniosły wiele pozytywnych emocji, dlatego i tym razem Komisja ds. Sportu ORL w Warszawie zbiera drużynę śmiałków – dwudziestkę piątkę lekarzy z Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, którzy nie boją się ekstremalnych wyzwań także poza pracą. Zgłosić się można na trzy trasy. Nasza drużyna startować będzie w wyznaczonych porach, dlatego prosimy zapisywać się na wskazane godziny:

🔹 INTRO (3km/15+ przeszkód) 2.10. godz. 17:00

🔹 REKRUT (6km/30+ przeszkód) 2.10. godz. 10:15

🔹 CLASSIC (12km/50+ przeszkód) 3.10. godz. 10:15

By dołączyć do naszej drużyny, trzeba tylko w formularzu wybrać opcję „biegnę w drużynie” i zespół „OIL Warszawa”. Zapisy odbywają się przez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-02-10-2021

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zwraca koszty zapisu po zawodach dla pierwszych 25 lekarzy. By uzyskać zwrot, należy wystartować w biegu i przesłać do nas fakturę elektroniczną na adres d.jarosz@oilwaw.org.pl. Fakturę trzeba wygenerować podczas zapisu na bieg. W celu uzyskaniu zwrotu kosztów niezbędne jest podanie w fakturze danych izby:

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie im. prof. Jana Nielubowicza,

ul Puławska 18,

02-512 Warszawa

NIP: 522-00-02-357

Dla członków drużyny izba finansuje także koszulki sportowe. Zapisy na koszulki w odpowiednim rozmiarze prowadzone są za pośrednictwem formularza na dole strony.

Z uwagi na terminy produkcji koszulek zapisy na nie prowadzone będą do 12 września.

UWAGA. Liczba osób, których start finansuje izba jest ograniczona do 25 osób. Decyduje kolejność zapisów na koszulki. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub nawet SMS-owy: d.jarosz@oilwaw.org.pl, tel. 795 560 297.

UWAGA! Zgłoszenie za pośrednictwem niniejszego formularza nie jest równoznaczne z zapisem na bieg. By tego dokonać, należy odwiedzić stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-02-10-2021

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:
Telefon:
Bieg (UWAGA – konieczność zapisu na stronie organizatora):
Rozmiar koszulki:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach związanych z organizacją wydarzenia.  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail – iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie