18 września 2020

Wystartuj z OIL w Warszawie w biegu Runmageddon

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zbiera trzydziestoosobową drużynę do startu w biegu Runmagedddon, który odbędzie się 10 i 11 października. Zachęcamy do zapisywania się do zespołu i przesyłania zgłoszeń w sprawie koszulek sportowych.

Ubiegłoroczny start przyniósł wiele pozytywnych emocji, dlatego i tym razem Komisja Kultury, Sportu i Turystyki zbiera drużynę śmiałków – trzydziestkę lekarzy z Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, którzy nie boją się ekstremalnych wyzwań także poza pracą. Zgłosić się można na każdą z tras. Nasza drużyna startować będzie w wyznaczonych porach, dlatego prosimy zapisywać się na wskazane godziny:

🔹 INTRO (3km/15 przeszkód) 10.10. godz.. 15:00

🔹 REKRUT (6km/30 przeszkód) 10.10. godz. 12:00

🔹 NOCNY REKRUT (6km/30 przeszkód) 10.10. godz. 21:00

🔹 CLASSIC (12km/50+ przeszkód) 11.10. godz. 12:30

By dołączyć do naszej drużyny, trzeba tylko w formularzu wybrać opcję „biegnę w drużynie” i zespół „OIL Warszawa”. Zapisy odbywają się przez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-10-10-2020

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zwraca koszty zapisu po zawodach dla pierwszych 30 lekarzy. By uzyskać zwrot, należy wystartować w biegu i przesłać do nas fakturę elektroniczną na adres d.jarosz@oilwaw.org.plFakturę trzeba wygenerować podczas zapisu na biegW celu uzyskaniu zwrotu kosztów niezbędne jest podanie w fakturze danych izby:

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie
im. prof. Jana Nielubowicza

ul. Puławska 18,
NIP: 522-00-02-357

Dla członków drużyny izba finansuje także koszulki sportowe. Zapisy na koszulki w odpowiednim rozmiarze prowadzone są za pośrednictwem formularza na dole strony.

Z uwagi na terminy produkcji koszulek zapisy na nie prowadzone będą do 27 września.

UWAGA. Liczba osób, których start finansuje izba jest ograniczona do 30 osób. Decyduje kolejność zapisów na koszulki. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub nawet SMS-owyd.jarosz@oilwaw.org.pl, tel. 795 560 297.

W trosce o bezpieczeństwo, także w kontekście epidemii w tym roku organizator powołał koordynatora ds. zdrowotnych, który podczas eventu będzie czuwał nad zachowaniem wszelkich ustalonych procedur.

UWAGA! Zgłoszenie za pośrednictwem niniejszego formularza nie jest równoznaczne z zapisem na bieg. By tego dokonać, należy odwiedzić stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-10-10-2020

Wszystkie kategorie