22 września 2017

X edycja konkursu Złoty Skalpel 2017

Złoty-Skalpel-201725 września mija termin nadsyłania zgłoszeń na 9. edycję konkursu Złoty Skalpel, organizowanego przez “Puls Medycyny”. Jego celem jest wyłonienie najwybitniejszych innowatorów w polskiej medycynie i systemie ochrony zdrowia.

Do udziału w konkursie zapraszamy pojedyncze osoby, zespoły badawcze, publiczne i niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej oraz wszystkie instytucje, które w ostatnim roku wniosły nową jakość do opieki medycznej w Polsce.

>> Relacja z ubiegłorocznej gali rozdania Złotych Skalpeli

Złoty Skalpel to inicjatywa „Pulsu Medycyny”, która ma na celu wyłonienie, w drodze konkursu, wybitnego innowatora w polskiej ochronie zdrowia w minionym roku. Głównym założeniem tego unikalnego przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na pomysły i działania podnoszące jakość służby zdrowia – zarówno na małą jak i na wielką skalę.

W konkursie doceniane są najlepsze praktyki związane z: wynalezieniem nowej metody diagnostycznej lub terapeutycznej; opracowaniem nowej strategii związanej z organizacją i zarządzaniem w ochronie zdrowia; unowocześnieniem polskiego systemu opieki zdrowotnej poprzez implementację innowacyjnych rozwiązań światowych.

dim

 

Tagi: , , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie