9 maja 2019

Z cyklu „Izba dla lekarzy”: II Lekarski Dzień Dziecka

Jak w ubiegłym roku, w ramach cyklu „Izba dla lekarzy”, serdecznie zapraszamy dzieci i wnuki lekarzy oraz lekarzy dentystów (członków OIL w Warszawie) wraz z opiekunami na II Lekarski Dzień Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca 2019 r. (niedziela) w siedzibie OIL przy ul. Puławskiej 18 w Warszawie (wejście od ulicy Rejtana).

W programie między innymi:

🔸 kącik mody i urody,

🔸 strefa zabaw malucha,

🔸 prawdziwa piaskownica,

🔸 łowienie rybek,

🔸 luz, blues i relaks na leżakach,

🔸 teatrzyk,

🔸 fotobudka,

🔸 pobawimy się również w ogrodników i stworzymy ziołowe (nie tylko), wiszące mini ogródki,

🔸 a na deser? może lody?

i wiele innych niespodzianek… Pewnie się zastanawiacie, gdzie my to wszystko pomieścimy? Najlepiej sprawdzić osobiście 🙂

Wejście na Dzień Dziecka, tylko za okazaniem wydrukowanego zaproszenia, które otrzymają Państwo mailem po zakończeniu rejestracji (po 26 maja).

W razie pytań lub w przypadku rezygnacji z udziału prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za organizację wydarzenia:

Marcelina Matuszewska (tel. 784 986 716, e-mail: m.matuszewska@oilwaw.org.pl)

Każde zaproszenie weźmie udział w losowaniu nagród – niespodzianek.

Liczba miejsc ograniczona.

Tagi: , ,