15 stycznia 2022

Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne

 

Jedno z najważniejszych w naszym kraju wydarzeń naukowych dla stomatologów. Trzy dni po brzegi wypełnione merytoryczną wiedzą, wymianą doświadczeń i dyskusjami o sprawach związanych z sytuacją stomatologii w Polsce oraz realiach prowadzenia własnej praktyki.

VI MSS na YouTube „Puls” o VI MSS VI MSS na Facebooku

 


Organizatorzy konferencji – Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Komisja ds. Lekarzy Dentystów OIL w Warszawie, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Centrum Kariery Lekarza.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi VI edycji spotkań:

 


VI Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne w mediach:

Tajemnice Mazowieckich Spotkań StomatologicznychProste skwitowanie, że trwające właśnie VI Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne są konferencją naukową dedykowaną lekarzom dentystom byłoby pozbawieniem tego wydarzenia istoty, która w zdecydowanej mierze stanowi o sensie spędzenia trzech czerwcowych dni w hotelu Narwil w Serocku – pisze infodent24.pl.

 

Czas na Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne. Ostatnia szansaMazowieckie Spotkania Stomatologiczne: do kiedy rejestracja? W sporcie czas taki nazywa się oknem transferowym, w spinaczce oknem pogodowym, w nauce okien nie ma, ale i tutaj szansa na zrealizowanie celu jest ograniczona konkretną datą.

 

Urazy zębów. „Każdy lekarz musi znać zalecenia. Są nowe wytyczne”Bardzo cieszę się, że po tej przerwie wreszcie spotkamy się na stacjonarnej konferencji. To wspaniała wiadomość. Konferencje tego typu to nie tylko spotkania naukowe, merytoryczne, ale też czas na przyjaźnie czy spotkanie kolegów i koleżanek ze studiów – mówi prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk przed zbliżającymi się VI Mazowieckimi Spotkaniami Stomatologicznymi. Tradycyjnie spotkanie odbędzie się w czerwcu w Serocku. Głos zabiorą wykładowcy akademiccy, prezesi towarzystw naukowych, lekarze praktycy. W programie konferencji przewidziano blisko 40 wykładów.

 

Wracają Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – Hotel Narvil w Serocku pod Warszawą w dniach 10-12 czerwca 2022 r. już po raz szósty będzie miejscem wyjątkowej integracji lekarzy dentystów nie tylko z województwa mazowieckiego, ale i z całej Polski. To właśnie tam odbędą się VI Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – jedno z najważniejszych w naszym kraju wydarzeń naukowych dla stomatologów. Będą to trzy dni po brzegi wypełnione merytoryczną wiedzą, wymianą doświadczeń i dyskusjami o sprawach związanych z sytuacją stomatologii w Polsce, realiach prowadzenia własnej praktyki oraz innych kwestiach istotnych dla lekarzy dentystów.


 

PROGRAM VI MSS:

 


 

Wcześniejsze edycje Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie