28 marca 2024

Międzynarodowa Konferencja „Zachód – Wschód” po raz 17.

OIL w Warszawie zaprasza, lekarzy i lekarzy dentystów, studentów kierunków lekarskich i lekarsko-stomatologicznych na współorganizowaną z WUM XVII Międzynarodową Konferencję „Zachód – Wschód”. Trwa rejestracja, liczba miejsc jest ograniczona. Oto, co czeka uczestników.  

 

 

 

 

Komisja ds. Lekarzy Dentystów OIL w Warszawie wraz z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym organizują międzynarodową konferencję stomatologiczną – w tym roku  odbędzie się ona 26 kwietnia.

 

Udział potwierdzili specjaliści m.in. z Wielkiej Brytanii, Włoch, Stanów Zjednoczonych: prof. Uri Hangorsky z Uniwersytetu w Pensylwanii, dr Matteo Basso z Uniwersytetu w Mediolanie, dr Zehra Yonel z Uniwersytetu w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

 

Nie zabraknie też cenionych autorytetów w dziedzinie stomatologii z Polski: prof. dr hab. n. med. Doroty Olczak-Kowalczyk, prof. dr hab. n. med. Jolanty Kostrzewy-Janickiej, prof. dr. hab. n. med. Krzysztofa Szopińskiego, dr hab. n. med. Ewy Czochrowskiej, prof. dr. hab. n. med. Michała Ciurzyńskiego czy dr. hab. n. med. Macieja Czerniuka.

 

Przed nami 3 sesje wykładowe, a ponadto sesje plakatowa i referatowa.

 

Prelegenci i wykładowcy opowiedzą o najważniejszych zagadnieniach diagnostyki i leczenia stomatologicznego w oparciu o najnowsze technologie, interdyscyplinarnym postępowaniu w leczeniu stomatologicznym, znaczeniu umiejętności komunikacji w praktyce medycznej oraz odpowiedzialności cywilnej w wykonywaniu zawodu medycznego.

 

Za udział w konferencji lekarze mogą zdobyć 8 pkt. edukacyjnych.

 

Konferencja z tradycjami

Przypomnijmy, że I Międzynarodowa Konferencja Stomatologiczna „Zachód – Wschód” odbył się 18-20 maja 2006 r. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 61A. Współorganizowały ją wówczas Instytut Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie i Niemiecko-Polskie Towarzystwo Lekarzy.

W konferencji uczestniczyły wówczas delegacje z 16 krajów Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. Referaty wygłosiło kilkudziesięciu profesorów i wykładowców uczelni medycznych.

 

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez formularz elektroniczny znajdujący się pod linkiem.

Informujemy, że o udziale w tym wydarzeniu edukacyjnym decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Regulamin

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie