9 lipca 2024

Gala rozdania nagród sezonu Wiosna 2024 – Liga Mistrzów OIL w Warszawie

Dwie kolejki meczów 22-23 czerwca br. zakończyły III sezon piłkarski Ligi Mistrzów OIL w Warszawie. 28 czerwca 2024 r. o 19:00 odbyło się uroczyste rozdanie pucharów, medali i statuetek dla uczestników rozgrywek w ramach Ligi Bemowskiej, SuperLiga6 Biznes oraz Ligi Mistrzów OIL. Złote medale wyjątkowo przypadły ex aequo dwóm drużynom.

 

Puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn oraz statuetki dla zwycięzców nagród indywidualnych rozdane – mamy za sobą III sezon rozgrywek Ligi Mistrzów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Na gali zakończenia sezonu gościł m.in. Krzysztof Herman, wiceprezes ORL w Warszawie i przewodniczący izbowej Komisji ds. Sportu.

Idąc z duchem sportu i czystej boiskowej rywalizacji, zarząd Ligi Mistrzów OIL zdecydował się w drodze wyjątku przyznać tytuł mistrzowski za sezon Wiosna 2024 zarówno Dynamo Wołoska, jak i Chłopcom Do Bicia. Obie bowiem rozegrały w sumie w tym sezonie po 9 meczów, odniosły po 8 zwycięstw, zdobyły po 25 pkt. i nie zaliczyły żadnych porażek. Drużyny legitymowały się taką samą różnicą goli i w bezpośredniej konfrontacji zremisowały.

Tymczasem najniższy stopień podium przypadł Najlepszym, którym dodatkowo na otarcie łez pozostał tytuł króla asyst dla Jędrzeja Żukowskiego.

Statuetki indywidualne na gali odebrali zawodnicy Dynamo Wołoska: Przemysław Kocur – dla najlepszego bramkarza i Marek Sanecki – dla króla strzelców, i Paweł Morawski z drużyny Chłopcy Do Bicia – dla najlepszego obrońcy.

Gratulujemy!

 

 

Zabawa na sportowo

Rozdanie nagród piłkarzom i drużynom oraz impreza po części oficjalnej miały miejsce w Spin City Bemowo. To wielotematyczny kompleks rozrywki o powierzchni blisko 1500 mkw., w którym może się bawić jednocześnie ponad 600 osób. Ponadto, w Spin City znajduje się 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 stołów bilardowych oraz 3 maszyny do gry w rzutki. To doskonałe miejsce na podsumowania ligowych zmagań, spotkań w gronie zawodników i sympatyków ligi czy dyskusji o planach i ambicjach w ruszającym w styczniu sezonie zimowym.

 

 

liga-bemowska-oil-warszawa

 

 

Organizatorem rozgrywek była Liga Bemowska, sponsorami III sezonu Ligi Mistrzów OIL Warszawa byli EMKA oraz PZU.

Na boiska wrócimy we wrześniu.

 

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie