9 lipca 2024

Zakończenie roku akademickiego 2023/2024 Lekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Nestor”

 

9 lipca br. w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia roku 2023/2024 dla studentów seniorów z naszego UTW. Absolwentom, którzy ukończyli I i II semestr, gratulował dr n. med. Artur Drobniak, prezes ORL w Warszawie. Były nagrody dla najpilniejszych słuchaczy i ciekawe wykłady.

Seniorzy studenci przyjęli gratulacje od prezesa ORL w Warszawie. Dla tych, którzy nie opuścili żadnych zajęć Zespół ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Nestor” na czele z dr n. med. Elżbietą Małkiewicz przewidział słodkie nagrody.

 

 

 

 

Wysłuchano dwóch ciekawych wykładów – kultowego już i niezwykle popularnego wykładu „Życie seksualne pająków” – prof. dr hab. n. med. Marka Żabki oraz wykładu dr Ewy Duszczyk „Jedziemy na wakacje” – o szczepieniach przeciwko chorobom tropikalnym, które należy wykonać przed wyjazdem np. do Indii, Egiptu, Albanii, krajów afrykańskich.

To był bardzo pracowity dla studentów i wykładowców rok akademicki. Gratulujemy i do zobaczenia po wakacjach!

 

 

 

 

LUTW „Nestor” — zajęcia w nowym roku akademickim 

Informacje o wykładach przewidzianych w I semestrze i II roku akademickim 2024/2025 publikujemy w ostatnim numerze miesięcznika Puls  i są dostępne na stronie  LUTW „Nestor”. Udział w zajęciach  jest tylko dla osób zarejestrowanych — liczba miejsc jest ograniczona.

W razie pytań prosimy o kontakt z izbą pod numerem tel.: 22 542 83 33

 


Więcej informacji:
Zespół ds. Lekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Nestor” 
Puls nr 7/8 2024

 

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie