5 stycznia 2021

Izba stwarza lekarzom z OIL w Warszawie możliwość zaszczepienia dzieci przeciwko grypie (szczepionka donosowa)

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie przyjmuje od lekarzy zapisy na donosowe szczepienia przeciwko grypie przeznaczone dla dzieci. To reakcja na płynące ze środowiska lekarskiego sygnały o ograniczonej dostępności tych szczepionek.

Szczepienia będą odbywać się w wybranych przychodniach na terenie Mokotowa. Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktuje się z Państwem pracownik przychodni, aby umówić miejsce i termin wizyty w przychodni.

Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 100. Takie zapotrzebowanie oszacowaliśmy na podstawie zgłoszeń i zapytań przesyłanych do Izby. Termin rozpoczęcia akcji wynika z rozwiązania problemu z dostępnością szczepionek dopiero na przełomie grudnia i stycznia.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci lekarzy.

Więcej informacji udzieli pracownik Izby. Prosimy o kontakt na maila: szczepienia@oilwaw.org.pl.

W grudniu 2020 r. OIL w Warszawie przeprowadziła akcję szczepień p. grypie dla lekarzy. Obecnie trwa także akcja zapisów na szczepienia przeciwko koronawirusowi realizowane przez Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.

FORMULARZ REJESTRACJI

Imię i nazwisko lekarza zgłaszającego:
PWZ:

Imię i nazwisko dziecka:
Imię i nazwisko dziecka:
Imię i nazwisko dziecka:
Imię i nazwisko dziecka:
E-mail:
Telefon:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz danych dziecka, w związku z zapisem na bezpłatne szczepienia w ramach akcji „Szczepimy-chronimy”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail – iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia czynności związanych z przeprowadzeniem szczepień w ramach akcji „Szczepimy-chronimy”
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, oraz podmioty lekarskie wykonujące szczepienia.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w akcji „Szczepimy-chronimy”
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

 

 

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie