4 lutego 2020

Kobieca Sportowa Niedziela

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca, zapraszamy wszystkie Panie z OIL w Warszawie na „specjalną” Sportową Niedzielę z treningiem samoobrony, który poprowadzi wykwalifikowany trener.

Jeśli chciałybyście zobaczyć, jak wygląda trening, przekonać, czy dałybyście radę, dowiedzieć się, czy warto, serdecznie zapraszamy do rejestracji. Dla uczestniczek, oprócz treningu, miła niespodzianka.

Dla dzieci powyżej 5 lat przewidziano gry i zabawy sportowe w sali obok, gdzie równolegle odbywać się będą cotygodniowe zajęcia w ramach Sportowych Niedzieli. Bardzo prosimy o zaznaczenie obecności dziecka podczas rejestracji.

Zajęcia odbędą się w hali sportowej WAT-u, przy ul. Kartezjusza 1 (Bemowo), w Sali Sportów Walki (sala nr 57),

w godz. 15-17.00.

UWAGA: podczas treningu w sali Sportów walki nie mogą przebywać dzieci.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: d.jarosz@oilwaw.org.pl, lub telefoniczny: 22 54 28 333

REJESTRACJA

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:
Telefon:
Liczba dzieci:
Jeśli nie chcesz, aby umykały Ci zaproszenia na izbowe wydarzenia, zapisz się do newslettera: Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i mojego dziecka w celach związanych z organizacją wydarzenia.  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail – iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.

 

 

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie