5 czerwca 2017

Konferencja „Psychiatria a choroby współistniejące” – bezpłatne zaproszenia dla członków Izby

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie za pośrednictwem swojej spółki zależnej CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o jest partnerem konferencji dla lekarzy pt. „Psychiatria a choroby współistniejące”, która odbędzie się 24 czerwca 2017 roku w Warszawie. Jest wspólnym przedsięwzięciem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz magazynu „Puls Medycyny”.

Oprócz lekarzy Psychiatrów konferencja adresowana jest do szerokiego kręgu lekarzy takich specjalności jak choroby wewnętrzne i medycyna rodzinna.

Uwaga! Organizatorzy oferują 30 bezpłatnych zaproszeń na konferencję dla członków Okręgowej Izby Lekarskiej. Zainteresowani muszą podać przy rejestracji hasło „CENTRUM KARIERY”. Decyduje kolejność zgłoszeń.

(Ważne! System akceptuje jedynie duże litery w polu kodu rabatowego – CENTRUM KARIERY
W tabeli z danymi uczestnika należy wybrać cenę netto 0 PLN z rabatem, w kolumnie „cena netto). W efekcie standardowa cena udziału w konferencji zostanie wyzerowana. Dane firmy/pracodawcy wliczając NIP są polami obowiązkowymi i bez nich system nie przyjmie rejestracji.)

Ponadto lekarze, członkowie naszej Izby, którzy nie zarejestrowali się wcześniej na stronie konferencji (link poniżej), ale mimo to zdecydują się udać na konferencję po podaniu tego samego hasła – „Centrum Kariery” otrzymają wejściówkę.

Psychiatria-a-choroby-współistniejące

Jak piszą w swojej informacji organizatorzy, „celem konferencji jest integracja psychiatrii z innymi gałęziami medycyny oraz upowszechnianie wiedzy na temat problematyki zaburzeń psychicznych wśród lekarzy innych specjalności.” Główne tematy, które poruszane będą na konferencji to rozpoznanie zaburzeń psychicznych w gabinecie lekarza POZ, problematyka relacji psychiki i zaburzeń somatycznych oraz kwestia nowych zjawisk społecznych, z których wynikają nowe problemy w gabinecie lekarza POZ.

Wśród prelegentów konferencji są m. in. prof. dr hab. n. med. Agata Szulc, prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr Gałecki, dr hab. n. med. Maciej Pilecki i dr n. med. Sławomir Murawiec.

Więcej informacji i rejestracja uczestników na stronie konferencji w serwisie internetowym „Pulsu Medycyny”

Poniżej do pobrania program konferencji

Tagi: , , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie