6 czerwca 2022

Trening balintowski: „Oczekują ode mnie niemożliwego, a przecież robię co w mojej mocy…”

Przeciążenie pracą? Wypalenie zawodowe? Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zaprasza na trening balintowski poruszający problem frustracji i bezradności w pracy lekarza: „Oczekują ode mnie niemożliwego, a przecież robię co w mojej mocy…”. Na spotkanie zapraszamy 22 czerwca do siedziby izby.

Obowiązuje rejestracja. Prosimy o wybór grupy w formularzu (zapisać się można także do obu grup). Spotkanie poprowadzą certyfikowani liderzy grup Balinta: Joanna Pazik i Anna Rudecka.

Korzyści z uczestniczenia w treningach balintowskich:

• profilaktyka i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu,
  • poprawa jakości komunikacji pomiędzy lekarzem a pacjentem, rodziną pacjenta i współpracownikami,
  • minimalizacja napięcia i prawdopodobieństwa wystąpienia zachowań agresywnych, co przekłada się na zmniejszenie ryzyka konsekwencji prawnych dla lekarza,
  • poprawa relacji lekarz-pacjent, a co za tym idzie, wzrost zaufania pacjenta i lepsze compliance,
  • poprawa samopoczucia, zmniejszenie dyskomfortu związanego z przeciążeniem prac a w kontakcie z emocjami pacjenta,
  • poszerzenie samoświadomości.
REJESTRACJA ZAMKNIĘTA