21 stycznia 2020

Zimowe Spotkania Lekarskie w Kampinosie

Kulig bez śniegu? Czemu nie! Wystarczyło sanie zastąpić wozami. W I Zimowych Spotkaniach Lekarskich w Kampinosie bardziej od zimowej aury liczył się dobry klimat do rodzinnego spędzenia wolnego czasu, integracji środowiska lekarskiego oraz wymiany doświadczeń i spostrzeżeń z codziennej praktyki.

FOTORELACJA

Z atrakcji przygotowanych przez naszą izbę, w pięknych okolicznościach przyrody, korzystały dzieci i ich rodzice. Chłód i wiatr nikomu nie przeszkadzał. Po „podróży” po parku można było ogrzewać się przy ognisku, upiec kiełbaskę, spróbować oscypka, popijać gorącą herbatę z aromatycznymi przyprawami. Lubiących spacery po najważniejszych punktach okolicy oprowadzał przewodnik. Fani ciekawostek multimedialnych mogli odwiedzić Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego. Do dyspozycji najmłodszych był plac zabaw, a pod okiem starszych przygotowywali karmniki dla ptaków. Rodzinne chwile umilała muzyka w tle.

Lista zgłoszeń na Zimowe Spotkania Lekarskie w Kampinosie zapełniła się błyskawicznie. Miło było nam gościć w Izabelinie zarówno osoby, które już wcześniej miały okazję uczestniczyć w naszych wydarzeniach, jak też nowe twarze. W tym samym miejscu spotkamy się niebawem. 16 maja planujemy tu rajd rowerowy, więc warto już teraz zacząć dbać o kondycję. Zapraszamy na to i wszystkie inne nasze wydarzenia!

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie