12 marca 2024

Lekarski Dzień Kobiet na sportowo za nami – relacja

Drugie wydarzenie dla lekarek i lekarek dentystek z cyklu „Dzień Kobiet na sportowo” odbyło się z inicjatywy Zespołu ds. Matek Lekarek ORL w Warszawie. Panie tańczyły w rytmie latino do specjalnie przygotowanych przez instruktorów choreografii. Było energetycznie, zabawnie i aktywnie!

 

 

Sobotnie przedpołudnie, 9 marca br., o godz. 10:00, panie rozpoczęły tanecznym krokiem w Szkole Tańca „Oye!”, przy ul. Kłopotowskiego 5. Frekwencja na zorganizowanym przez OIL w Warszawie sportowo-integracyjnym wydarzeniu z okazji Dnia Kobiet dopisała.

Uczestniczki podzielone na trzy grupy (bez względu na poziom zaawansowania) uczyły się 3 najgorętszych stylów tańca – salsy, bachaty i sensual dancehallu – w wersji solo. Podczas trzech sesji każda z grup w tym samym czasie w innych salach poznawała kroki podstawowe do innego tańca. I tak o 10:00 grupa 1. zaczęła przygodę z salsą ladies – do energicznej timby i kubańskich klasyków muzycznych. O tej samej godzinie grupa 2. zgłębiała podstawowe techniki jamajskiego sensual dancehallu, a 3. – bachaty rodem z Dominikany. Podczas kolejnych dwóch sesji nastąpiła zamiana – po 3 godzinach zajęć wszystkie uczestniczki, lekarki i lekarki dentystki, mogły się poszczycić znajomością trzech tańców latynoamerykańskich w wersji basic.

Po aktywnie spędzonych godzinach na parkiecie przyszedł czas na integracyjne spotkanie przy poczęstunku – rozmowy i bliższe poznanie.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom. Zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie