16 lipca 2019

Lekarzu stażysto, wybierz swojego Mentora!

Tytuł „Mentor” przyznawany jest lekarzom i lekarzom dentystom, członkom Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, szczególnie zasłużonym dla środowiska na polu kształcenia podyplomowego.

Tytuł powstał z inicjatywy Komisji Młodych Lekarzy Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie w celu uhonorowania lekarzy i lekarzy dentystów, którzy bezinteresownie przekazują swoją wiedzę i pasję stając się wzorem dla młodszych kolegów oraz kultywują zasady zawarte w Kodeksie Etyki Lekarskiej. Przyznaje go Okręgowa Rada Lekarska w Warszawie na wniosek Komisji Młodych Lekarzy Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, za wybitne zasługi w organizowaniu i prowadzeniu szkolenia, a w szczególności za życzliwe podejście do młodych lekarzy i lekarzy dentystów odbywających staż podyplomowy.

Zgłoszenia może dokonać każdy członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie będący w trakcie odbywania stażu podyplomowego, zwany dalej stażystą. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę Izby do 30 września 2019 r. W razie pytań prosimy o kontakt:

Marcelina Matuszewska (e-mail: m.matuszewska@oilwaw.org.pl, tel.: 22 54-28-380).

Nagrodą za otrzymany tytuł jest okolicznościowa statuetka, gratyfikacja finansowa oraz przygotowanie plakatu z wizerunkiem zwycięzcy w danej kategorii. Wśród zgłaszających zostanie rozlosowana nagroda finansowa na dofinansowanie kursu, konferencji lub zakupu literatury medycznej.

Zgłoszenie kandydatury do tytułu „Mentor” były przyjmowane do 30 września br.

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie