23 stycznia 2024

„Zabawa karnawałowa” w centrum iluzji i muzeum trickartu – Trickorama. Zaprasza Delegatura Radomska!

Wszystkich członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, Delegatury Radomskiej i ich rodziny gorąco zapraszamy na interaktywną zabawę karnawałową w towarzystwie artystów, iluzjonistów i animatorów radomskiego centrum iluzji i muzeum trickartu Trickorama. To ponad 3 godziny doskonałej rodzinnej rozrywki i podróż do świata optycznych złudzeń, labiryntów i magii, która pozwoli wszystkim lepiej poznać arkana sztuki 3D i przenieść się do wirtualnej rzeczywistości.

Impreza bez limitów wiekowych: dla dorosłych, dla dzieci i wnuków lekarzy i lekarzy dentystów OIL.

RADOM, 10.02.2024 r.

godz. 10.00-13.30, ul. Młodzianowska 75

 

W programie organizatorzy przewidzieli:

  • Zwiedzanie największego w Polsce Centrum Iluzji i rysunku 3D – Trickorama Radom: kilkadziesiąt zachwycających, wielkich obrazów anamorficznych, malowanych przez polskich artystów, przeniesie każdego do środka tych prac, a dzięki zastosowaniu techniki 3D w ich malowaniu, każdy będzie mógł stać się jego częścią.
  • Dostęp do stanowisk VR (Virtual Reality): wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu do Virtual Reality pozwoli każdemu przenieść się w wymiar równoległy i poznać wirtualny świat „Rollercoastera”, jak w wesołym miasteczku.
  • Warsztaty „Face Painting”: zabawa w artystę i malowanie buzi z animatorem to atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Każdy może wyczarować na swoim ciele prawdziwe dzieła sztuki, dzięki wsparciu animatorów.
  • Balonowe zwierzątka: multikolorowe balony pozwolą na super zabawę w konstruktora, tworzenia przedziwnych form i kształtów, a warsztaty dają nie tylko najmłodszym moc wyczarowania z nich wszystkiego, co zechcą.
  • Iluzjonista Magik: interaktywny pokaz dla dzieci i dorosłych, podczas którego widzowie wezmą aktywny udział w show, pomagając wykonywać magikowi swoje sztuczki. Iluzjonista prezentuje wizualne elementy dopasowane do wieku widzów, tj.: niekończąca się lina, magiczne książki czy zmiany przedmiotów.
  • Warsztaty magii: dodatkową atrakcją będzie nauka kilku sztuczek które można wykonać z przedmiotami domowego użytku, tj.: słomki, gumki recepturki, monety, chusteczki. Dzieci po warsztatach otrzymują wszystkie rekwizyty warsztatów dla siebie.
  • Catering: formuła imprezy obejmuje także catering (ciepłe i zimne napoje, soczki, słodkie, słone i zdrowe przekąski).

 

Zapraszamy!

Zapisy trwają do 5.02.2024 r. i są realizowane

wyłącznie telefonicznie pod nr tel.: (48) 331-36-62 

Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona!  

Organizatorem imprezy jest Delegatura Radomska

 


Trickorama to największe centrum iluzji i trickartu w Polsce oraz jedno z największych na świecie.  Oferuje unikalne kolekcje obrazów anamorficznych stworzonych przez polskich artystów wywodzących się z nurtu street-artu, a wśród nich Podwodny świat, King Kong, Czarownica Ruda Baśka, Zombie Smok i Kot Radomiau i wiele innych. Centrum wprowadza w świat iluzji optycznej: wielkie i mniejsze kalejdoskopy, zadziwiające eksponaty, bajkowe miraże, największy w Polsce labirynt luster i wiele innych niespodzianek!
Więcej informacji: https://trickorama.pl/

 

Tagi:

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie