17 kwietnia 2023

VII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – znamy już program i wykładowców

VII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne odbędą się 16-18 czerwca w Hotelu Narvil w Serocku. Uczestnicy będą mogli brać udział w 40 wykładach i warsztatach. Konferencje poprowadzą najwybitniejsi prelegenci w Polsce (https://mss.izba-lekarska.pl/poznaj-wykladowcow/). Udział w VII MSS gwarantuje 25 pkt. edukacyjnych.

W tym roku przygotowaliśmy nową formułę prelekcji – tak by słuchacze mogli brać w nich aktywny udział oraz by mieli bardziej bezpośredni kontakt z wykładowcami. Zapisy na konferencję odbywają się tutaj: https://mss.izba-lekarska.pl/

,,Ogromną wartością Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych jest to, że obok znakomitego grona wykładowców, są na nich obecni właśnie przedstawiciele samorządu lekarskiego, konsultanci krajowi poszczególnych dziedzin stomatologicznych, prezesi towarzystw naukowych, członkowie władz akademickich – a więc osoby, które na bieżąco biorą udział w pracach dotyczących np. nowych wytycznych dla stomatologów, przepisów prawa itp. O wszystkim tym uczestnicy Spotkań mogą dowiedzieć się z pierwszej ręki.” – mówi Dariusz Paluszek, wiceprezes ORL w Warszawie i przewodniczący Komisji ds. Lekarzy Dentystów naszej rady.

Pamiętajcie, że jest to konferencja dla lekarzy od lekarzy!

Organizatorami konferencji są: Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Komisja ds. Lekarzy Dentystów ORL w Warszawie, Warszawski Uniwersytet Medyczny, CERMED.

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie