16 kwietnia 2005

Zaproszenie dla szachistów

V Mistrzostwa Polski Lekarzy w Szachach odbędą się w dn. 19 – 22 maja br. w Ustroniu.

Organizatorzy zachęcają wszystkich lekarzy – sympatyków szachów – oraz ich rodziny do udziału w zawodach.
W tym roku po raz pierwszy oprócz klasyfikacji indywidualnej przewidziana jest klasyfikacja drużynowa – Najlepszej Okręgowej Izby Lekarskiej. Miejsce drużyny zależy od wyniku 3 najlepszych lekarzy reprezentujących daną OIL. Przewiduje się wyróżnienia oraz dyplomy i puchary.
Szczegółowych informacji udzielają: Alfred Maślanka – tel. (32) 278-10-34 oraz Jerzy Pabis – tel. (0) 605-569-065.

Uwaga! Wędkujący lekarze!

V Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wędkarstwie Muchowym i Spinningowym odbędą się w dn. 20 – 22 maja br. na rzece Poprad, k. Piwnicznej, 20 km od Nowego Sącza.
Zgłoszenia oraz pytania dotyczące zawodów należy kierować do dr. Macieja Fortuny – tel. (0) 604-230-468;
e-mail: maciejfortuna@poczta.onet.pl

Zlot lekarzy motocyklistów

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza wszystkich lekarzy i lekarzy stomatologów do wzięcia udziału w
I Ogólnopolskim Zlocie Lekarzy Motocyklistów „Motodoktor 2005”, który odbędzie się w Pabianicach k. Łodzi w drugiej połowie września br.

Zainteresowani proszeni są o przesłanie swoich danych (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, miejsce pracy, numer telefonu lub e-mail) na adres biura OIL w Łodzi. Wstęp – z imiennymi zaproszeniami. Opłata zlotowa: 50 zł. Mile widziane osoby towarzyszące. Przewidziana jest parada motocykli, konkursy, pokazy sprawnej jazdy, ognisko i inne atrakcje.