9 grudnia 2007

Listy Użytkowników MPE

Pomysł e-nauki bardzo mi się podoba i z pewnością będę korzystał z takiej formy szkolenia wielokrotnie. Test w kursie prof. Wojtowicza uważam za dość trudny, ale to zmusiło mnie do myślenia, więc nie jest to wadą. Losowy dobór pytań w danym teście to bardzo dobry pomysł. Podsumowując: kurs na wysokim poziomie merytorycznym, przydatny w mojej codziennej praktyce. Dziękuję i chciałbym móc jak najwięcej kursów zaliczać w ten sposób.

***
Jestem bardzo zadowolona z udostępnienia mi tej formy kształcenia, tzn. e-learning on-line, kurs na temat antybiotykoterapii dróg oddechowych okazał się bardzo przydatny w mojej codziennej praktyce, pozwolił na przypomnienie i utrwalenie wiedzy na ten temat w spokojnej, domowej atmosferze. Bardzo zależy mi na tym, aby było dostępnych jak najwięcej kursów dla lekarzy, to naprawdę świetna i przyjemna forma doskonalenia zawodowego.

(Nazwiska znane Administratorowi MPE)

Zapraszamy Użytkowników do wypowiedzi na forum MPE! Prosimy o przesyłanie propozycji tematów kursów. Pomoże to stworzyć program edukacyjny odpowiadający potrzebom i oczekiwaniom praktykujących lekarzy. Pomoże także wspólnie uczynić MPE bardziej użyteczną i przyjazną dla naszego środowiska.
Mariola Romańska
redaktor programowy MPE
Kursy MPE dla członków naszej Izby:

Ostre i przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby typu C
Autor: prof. dr hab. n. med. Jacek Juszczyk,
Katedra i Klinika Chorób Zakaźnych AM w Poznaniu

Ocena funkcji lewej komory serca
Autor: prof. zw. dr n. med. Andrzej Wysokiński,
Katedra i Klinika Kardiologii AM w Lublinie

Choroby reumatyczne w praktyce lekarza medycyny pracy
Autorki: dr hab. med. Anna Jędryka-Góral,
dr med. Joanna Bugajska, Zakład Ergonomii,
Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie

Nowe zasady insulinoterapii cukrzycy
Autorzy: prof. zw. dr hab. n. med. Anna Czech,
prof. zw. dr hab. n. med. Jan Tatoń, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii AM w Warszawie, Centrum Diabetologii, Szpital Bródnowski, Warszawa

Trądzik – patogeneza i leczenie
Autor: prof. dr hab. Hanna Wolska,
Klinika Dermatologiczna AM w Warszawie

Antybiotykoterapia zakażeń górnych dróg oddechowych
Autor: prof. dr hab. Danuta Dzierżanowska,
Centrum Zdrowia Dziecka

Wszystkie kursy Medycznej Platformy Edukacyjnej
dla członków naszej Izby są bezpłatne.