17 grudnia 2018

U nas w samorządzie

Rada Funduszu Samopomocy

przyznaje członkom OIL w Warszawie różnorodną pomoc. Jedną z najbardziej popularnych jest zapomoga z tytułu urodzenia i adopcji dziecka, tzw. becikowe. Według zmienionego 5 września 2018 r. regulaminu, wnioski o przyznanie tego świadczenia należy składać w nieprzekraczalnym terminie sześciu miesięcy od dnia narodzin dziecka.

Taki sam termin obowiązuje w przypadku ubiegania się o przyznanie odprawy pośmiertnej,  związanej ze śmiercią lekarza lub lekarza dentysty.

RFS przyznaje także zapomogi losowe, pożyczki socjalne i szkoleniowe dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Szczegółowe informacje  zamieszczone są  na stronie internetowej izby: www.oilwaw.org.pl w zakładce Rady Funduszu Samopomocy.
Kontakt tel.: 22-542-83-33. 

Mery Topolska-Kotulecka,