7 grudnia 2020

Szczepimy – chronimy

2 grudnia 2020 r. Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie we współpracy z Okręgową Izbą Aptekarską w Warszawie rozpoczęła akcję bezpłatnych szczepień przeciwko grypie dla lekarzy i lekarzy dentystów. W ramach trzeciej edycji kampanii „Szczepimy – chronimy” przygotowaliśmy 5 tys. szczepionek pochodzących z Agencji Rezerw Materiałowych.

W tym roku lekarze z naszej izby mogą się zaszczepić w czterech przychodniach na terenie Warszawy, w wyznaczonej przychodni w Radomiu lub odebrać szczepionkę osobiście w siedzibie OIL przy ul. Puławskiej 18.

Wydawanie szczepionek w siedzibie izby zaplanowane jest od 3 od 18 grudnia. Szczepienia w przychodniach przewidziane są w terminie od 7 do 18 grudnia.

Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej i na profilach w mediach społecznościowych.

Patronatem honorowym akcję objęli: główny inspektor sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, rzecznik praw pacjenta i Zespół ds. Matek Lekarek przy OIL w Warszawie.