14 kwietnia 2009

Sport – Klub Rowerowy Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie zaprasza

… kolarzy zainteresowanych startami w barwach drużyny KR-OIL. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się maratony MTB, wyścigi XC, MP Lekarzy w kolarstwie szosowym. Naszym celem jest rekreacja, z elementami rywalizacji. Trenujemy najczęściej indywidualnie, spotykając się od czasu do czasu na zawodach. Wszystkich członków naszej izby, niezrzeszonych w innych drużynach kolarskich i startujących w cyklach Mazovia MTB, Skandia Maraton Lang Team, Powerade MTB zachęcamy do zarejestrowania się w naszym klubie. Pierwsze maratony już w kwietniu – 5 kwietnia w Łodzi, 19 kwietnia w Otwocku i Murowanej Goślinie, 26 kwietnia w Chodzieży. W maju planujemy udział w wyścigach w Międzygórzu, i Bielawie oraz Mistrzostwach Polski lekarzy w kolarstwie szosowym w Bychawie. W czerwcu przewidujemy udział w etapowym wyścigu Beskidy MTB Trofi w Istebnej dla doświadczonych amatorów kolarstwa górskiego.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: rower@oil.org.pl