3 lutego 2010

Nowa przychodnia na Bródnie

15 stycznia br. w Warszawie przy ulicy Rembielińskiej 8 została oddana do użytku pacjentów Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna SZPZLO. Generalny remont placówki został dofinansowany z budżetu m.st. Warszawy.

Na otwarcie przychodni przybyły osoby związane ze środowiskiem medycznym i mające swój udział w remoncie placówki. Goście mogli osobiście przekonać się, jak funkcjonują rozwiązania wprowadzone w nowo wyremontowanej placówce oraz zwiedzić wszystkie pomieszczenia: rejestracji, laboratorium, gabinetów lekarskich.
Obiekt spełnia wszystkie europejskie normy. Na terenie przychodni funkcjonują gabinety podstawowej opieki zdrowotnej i 12 poradni specjalistycznych, m.in.: zdrowia psychicznego, leczenia uzależnień, chirurgii ogólnej, leczenia bólu, stomatologiczna, endokrynologiczna. Kierownikiem placówki została lek. med. H. Bandrowska.

Karolina Jemioł